درباره مالدیو

مالدیو، تکه‌ای از بهشت همه‌ی آن چیزی که از یک مقصد گردشگری انتظار دارید، در هتل های لوکس، سواحل آرام، طبیعت، آب‌های زلال و جانوران زیبای دریایی جزایر مالدیو می‌توانید بیابید. برای رهایی از زندگی روتین و مشغله‌های روزانه و تجربه‌ی جاذبه‌های متنوع و جدید بهترین انتخاب می‌تواند جزایر مالدیو باشد. زندگی درمحله‌های مدرن و لوکس و ترکیب متناسب آن با بافت سنتی شهرها و روستاها، پیاده‌روی در طبیعت رنگارنگ و تماشای جانوران متنوع دریایی را تنها در جزایر زیبای این کشور می‌توان تجربه‌ کرد

تصاویر شهر مالدیو

پوشاک مناسب آب و هوای مالدیو چیست؟

میانگین دمای هوا در مالدیو در طول شب بین 26 تا 28 و در طول روز بین 30 تا 32 درجه سانتیگراد است و بهترین زمان از نظر آب و هوا برای سفر به این کشور ماه‌های دی تا اردیبهشت است. بهتر است پوشاک نخی، سبک، گشاد و آزاد مانند تیشرت‌، شلوارک، شلوارهای کوتاه، مایو و صندل همراه خود ببرید. مردم مالدیو از تبار مردم سریلانکا و هند هستند و فرهنگ آن‌ها نیز تحت تاثیر همین دو کشور است.

چه تفریحاتی در مالدیو داریم؟

علاوه بر بازدید از انواع جاذبه‌های مالدیو، می‌توانید با ماهیگیری، قایق‌سواری و غواصی از آب‌های سواحل مالدیو لذت ببرید و برای بی‌نصیب نماندن از نسیم خنکی که از اقیانوس می‌وزد والیبال ساحلی و پیاده‌روری در ساحل را انتخاب کنید. البته باید بدانید که برای رفتن به زیر آب و دیدن عجایب و زیبایی‌های آنجا نیاز نیست که غواصی بلد باشید، با اسنورکلینگ می‌توانید وارد آب شده و دیدنی‌های جدید را تجربه کنید.

همین الان

تور خودتو بساز