بازار کار در آمریکا
انتخاب شغل مناسب کاملا شخصی و متناسب با سلیقه افراد است و نمی توان تعریف مناسبی از بهترین شغل را عنوان کرد. اما برخی مشاغل از نظر درآمد، شرایط کاری و آینده حرفه ای، نسبت به سایر حرفه ها مزایای بیشتری دارند و به همین دلیل متقاضیان بیشتری در بازار کار دارند.
ما در این مقاله قصد داریم ، بازار کار در آمریکا را معرفی کنیم.
در ادامه با ما همراه باشید.

جزئیات بازار کار در آمریکا

انواع کارها در ایالتهای مختلف امریکا

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب محل زندگی تاثیرگذار است پیدا کردن کار در بدو ورود به آمریکا است.پیدا کردن کار در آمریکا به معنی کسب در آمد و جا افتادن در جامعه آمریکا می باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
توجه داشته باشید که حضور صنایع مختلف در ایالتهای مختلف با هم فرق دارد و لذا بازار کار در ایالتهای مختلف است.به عنوان مثال شهر هوستون در ایالت تگزاس مقصد بسیاری از ایرانیان است که به دنبال کار در سمتهای مهندسی در زمینه نفت و گاز هستند.
سیلیکون ولی در ایالت کالیفرنیا به عنوان مرکز شرکتهایی که در زمینه کامپیوتر،برنامه نویسی و اینترنت فعالیت دارند شناخته می شود و شرکتهای بزرگی مانند اپل و گوگل را در خود جای داده است.
صنایع مرتبط با بهداشت و سلامت و بایومدیکال در ایالت کالیفرنیا گسترش زیادی داشته اند.
کارهایی در زمینه اکتشاف و استخراج نفت در ایالت کالیفرنیا عمدتا در شهر بیکرزفیلد متمرکز است. اگرچه شرکتهای مهندسی و پالایش در شهرهای دیگر نیز فعال می باشند.
صنعت فولاد آمریکا نیز عمدتا در ایالتهای شرقی ،شمال شرقی و غرب میانه گسترش یافته است.صنایع تولیدی و اتومبیل سازی آمریکا نیز عمدتا در ایالتهای غرب میانه مانند میشیگان ، آیووا ،ویسکانسین،ایندیانا،آلاباما و چند ایالت دیگر متمرکز است.

شرایط اخذ ویزای کار در آمریکا

شرایط اخذ ویزای کار در آمریکا، داشتن پیشنهاد شغلی یا job offer از کارفرما در کشور مربوطه می باشد . همچنین می توانید از طریق ویزای تحصیلی برای مهاجرت به کشور امریکا اقدام کنید.
اما از میان راههای مختلف بهتریم راه مهاجرت به آمریکا و گرفتن گرین کارت لاتاری می باشد.

برای ثبت نام لاتاری با ما در تماس باشید:
021-22346422

همین الان

تور خودتو بساز