زندگی در کشورهای اسکاندیناوی
بسیاری از افراد مایل هستند که به کشورهای اسکاندیناوی مهاجرت کنند و بتوانند اقامت و تابعیت کشورهای این منطقه را به دست آورند. این مسئله مار را بر آن داشت که در مورد حوزه اسکاندیناوی توضیحاتی ارایه نماییم .
اسکاندیناوی منطقه ای است در شمال اروپا که شامل کشورهای سوئد ، نروژ ، فنلاند ، دانمارک ، ایسلند و جزیره فارو می باشد.زبان مردم این کشورها از ریشه زبان آلمانی است.این کشورها عموما به دلیل سیاست‌ها و استانداردهای بالای حمایت از خانواده و سطح رفاه مطلوب، شهرت دارند. این کشورها در بین ثروتمند‌ترین کشورهای جهان هستند و در عین حال دولت، بخش قابل توجهی از منابع اقتصادی خود را به‌صورت هدفمند در میان کسانی که بیشترین نیاز اقتصادی را دارند، توزیع می‌کند.
در ادامه با آتاگشت همراه باشید.

جزئیات زندگی در کشورهای اسکاندیناوی

زندگی در سوئد چگونه است؟کیفیت زندگی و رفاه سوئدی ها بسیار خوب و نرخ بیکاری در این کشور پایین می باشد به همین دلیل ظرفیت نسبتا خوبی هم برای مهاجران دارد. مردمان این کشور اغلب به زبان سوئدی صحبت می کنند بنابراین برای موفقیت بیشتر در کسب و کار و زندگی باید این زبان را خوب بدانید. درست است که برخی از دانشگاه ها و مراکز آموزشی نیاز به دانستن زبان سوئدی ندارند و زبان اصلیشان انگلیسی است اما باز هم پیشنهاد می کنیم این زبان را یاد بگیرید.
برای آشنایی با این کشور زیبا وارد لینک زیر شوید.
www.atagasht24.com

دانمارک شادترین کشور دنیادانمارک شادترین کشور دنیا
برای مهاجرت به دانمارک و اخذ اقامت دانمارک ابتدا باید بدانید که پادشاهی دانمارک کشوری است در شمال اروپا. پایتخت آن کپنهاگ است. جمعیت این کشور ۵٫۵ میلیون نفر و زبان رسمی آن دانمارکی است. زبان‌های فاروئی، گرینلندی و آلمانی نیز به عنوان زبان‌های محلی در این کشور رسمیت دارند. واحد پول این کشور کرون دانمارک است و با اینکه این کشور در سال ۱۹۷۳ به اتحادیه اروپا پیوسته اما به حوزه یورو نپیوسته‌است. ۸۰٫۴ درصد مردم دانمارک مسیحی لوتری هستند.
برای خواندن مقاله کامل درباره کشور دانمارک وارد لینک زیر شوید.
www.atagasht24.com

نروژ یکی از ثروتمندترین کشورهای جهانامروزه نروژ یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود
نروژ کشوری در شمال اسکاندیناوی است که از سوی سازمان ملل، عنوان بهترین و بالاترین استانداردهای زندگی در دنیا را به خود اختصاص داده است.نروژ، کشوری است که در آن میزان تحصیلات، درآمد ماهانه، امید به زندگی، بهداشت و تغذیه منطبق بر استانداردهای سازمان ملل می‌باشد و این استانداردها کاملا رعایت شده است. امید به زندگی در بین مردم این کشور تا ۷۹ سال هم افزایش یافته است و موجب شده مردم آینده روشنی را برای خود تصور کنند. پایتخت این کشور اسلو می‌باشد و طبق استانداردهای متعارف زندگی در رده اول می‌باشد.این کشور کوهستانی دارای آبدره‌های زیبا و وصف‌ناپذیر هم می‌باشد.
برای آشنایی با این کشور زیبا و ثروتمند وارد لینک زیر شوید.
www.atagasht24.com

ایسلند مرفه‌ترین کشور جهانایسلند که تا قرن بیستم از فقیرترین کشورهای جهان بود در سال‌های پس از جنگ جهانی دوم با صنعتی کردن ماهیگیری خود و دریافت کمک از طرح مارشال به رفاه دست یافت و توانست در دههٔ ۱۹۹۰ تبدیل به یکی از مرفه‌ترین کشورهای جهان شود و حتی در سال از لحاظ شاخص توسعه انسانی در سال ۲۰۰۵ رتبهٔ اول را در میان کشورهای جهان به‌دست آورد. ایسلند دارای بازاری آزاد است و میزان مالیات در این کشور نسبت به دیگر اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نسبتاً پایین است.
در سال ۲۰۰۸ نظام بانکداری کشور با دشواری عظیمی روبه‌رو شد و این امر به ناآرامی سیاسی انجامید و آثار این بحران هنوز به طور کامل رفع نشده‌است. با این وجود بنا به اعلام سازمان ملل، ایسلند در سال ۲۰۱۱ چهاردهمین کشور توسعه‌یافته در جهان بود.
اطلاعات کامل درباره ایسلند در لینک زیر:
Www.atagasht24.com

کشور زیبای فنلاندفَنلاند کشوری است در شمال اروپا روی طول جغرافیایی ۲۲ تا ۳۲ درجه و عرض جغرافیایی ۶۰ تا ۷۰ درجه. کشور فنلاند از شمال با نروژ، از شرق با روسیه، از غرب با سوئد همسایه‌ می باشد. خلیج بوتنی در غرب، خلیج فنلاند در جنوب و دریای بالتیک در جنوب غربی آن قرار دارد. فنلاند کشور دریاچه و جنگل است. ۱۰ درصد خاک آن رادریاجه پوشانده و ۷۳ درصد آن را جنگل. رشته کوه‌های آن اغلب در نیمه شمالی واقع شده‌اند.

قرار داشتن یک سوم از خاک فنلاند در بالای مدار قطب شمالی، این کشور را پس از ایسلند ، به شمالی‌ترین کشور جهان مبدل ساخته‌است.

در شمالی‌ترین نقطه فنلاند تابستان‌ها خورشید برای ۷۳ روز غروب نمی‌کند و همه ی ۲۴ ساعت هوا روشن است. در زمستان‌ها هم ۵۱ روز خورشید طلوع نمی‌کند.
انواع راههای مهاجرن به فنلاند در لینک زیر:
www.legalmalekpour.com

همین الان

تور خودتو بساز