سرمایه گذاری در خارج از ایران
سرمایه گذاری در خارج از ایران و اصول سرمایه گذاری در خارج از کشور را با توجه به سوالات فراوان شما در این باب مورد بررسی قرار می دهیم. برای بسیاری از شما عزیزان این سوالات مطرح بوده است که برای سرمایه گذاری در خارج از ایران کدام کسب و کار سودآوردتر است و پیشنهاد شما کدام کشور و کدام حوزه سرمایه گذاری است و یا اینکه آیا سرمایه گذاری در خارج از ایران بهتر است یا ایجاد کسب و کار در خود کشور و کدامیک به سود ما خواهد بود؟
پس با ما همراه باشید تا اصول، قواعد و روش های سرمایه گذاری در خارج از ایران را به طور کلی بررسی کنیم و در نهایت با پیشنهاد استثنایی شرایطی را برای شما فراهم آوریم که
به راحتی بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید.

جزئیات سرمایه گذاری در خارج از ایران

کدام یک بهتر است؟ سرمایه گذاری در خارج از ایران یا ایجاد کسب و کار در داخل کشور

برای بعضی از شما عزیزان شاید این باور وجود داشته باشد که در هیچ جای دنیا مانند ایران نمی توان از سرمایه گذاری خود کسب سود کرد. در گذشته با توجه به کمبود اطلاعات و ارتباطات این موضوع مطرح بود که سرمایه گذاری در ایران با نتایج بهتری همراه است و این موضوع برخواسته از عدم تسلط کافی به دانش زبان برای برقراری ارتباط بود.

در ایران سرمایه گذاری های سودآور بسیاری وجود دارد و موسسه ملک پور نیز به عنوان مشاور در جهت رشد سرمایه و سود در بعضی از آن ها همکاری کرده است. اما وقتی ثبات اقتصادی و ارزش ارز کشورها را بررسی می کنیم به این نتیجه می رسیم که کسب سود به دلار و یورو بسیار مطمئن تر از کسب سود به ریال است.

اگر شما به اصول و قواعد سرمایه گذاری آشنا باشید و بدانید که در کجا و چه موقع سرمایه گذاری کنید و چه راهکاری را برای افزایش سرمایه خود داشته باشید قطعا در هرجایی که سرمایه خود را بکار بگیرد موفق خواهید بود و درآمد شما چند برابر خواهد شد.

مقایسه سرمایه گذاری در خارج از ایران و در داخل کشور

نگرش درست این است که در هر دو حوزه می توان پیشرفت های خوبی داشت ولی باید بررسی کرد که در نهایت کدام یک بهتر است. شما اگر وضعیت ثروتمندان کشورهای خارجی را با ثروتمندان داخلی مقایسه کنید به این نتیجه خواهید رسید که سرمایه آن ها بسیار بیشتر از سرمایه ثروتمندان ایرانی است و شاید از این بحث بتوان به این نکته رسید که سرمایه گذاری در خارج از ایران اگر را برنامه درست همراه باشد قطعا بسیار سودآور است و اگر کسی با این موضوع مخالف است قطعا در مورد سرمایه گذاری در خارج از ایران آگاهی کافی ندارد.

در داخل کشور شاید بتوان با سرمایه گذاری به مقدار سود بسیار بالایی دست یافت اما باید در نظر داشت که کل این سود خالص نیست و مقدار زیادی از آن با توجه به وضعیت تورم از بین می رود. اما در خارج از کشور نوسانات اقتصادی بسیار کمتر از داخل کشور است و همه موارد روشن و برپایه اصول است.

به دلیل ثبات اقتصادی که در اکثر کشورهای خارجی وجود دارد شاید بتوان گفت که بسیاری از ترس های شما با سرمایه گذاری در خارج از ایران به صورت یوروی و دلار از بین خواهد رفت.

اصول سرمایه گذاری در خارج از ایران

شاید در ابتدا امر سرمایه گذاری در خارج از ایران فقط سرمایه گذاری سودآور مدنظر شما باشد و قصد داشته باشید به دلیل پایین آمدن ارزش پول خود به سرمایه گذاری در خارج از کشور فکر کنید و به دلیل عدم آگاهی از مسائل حقوقی بحث اخذ اقامت برای شما مطرح نباشد و دوست داشته باشید که از راه دور سرمایه خود را مدیریت کنید.

در همه طرق سرمایه گذاری بهترین راه موفقیت شناخت کامل جوانب محلی است که در آن سرمایه گذاری می کنید. برای مثال اگر شما قصد دارید که یک رستوران ایرانی در خارج از کشور تاسیس کنید یا پول خود را صرف ایجاد یک احداث یک پمپ بنزین کنید باید بدانید که این کسب و کارها به چه جوانب و آپشن های نیازمند هستند.

در نظر داشته باشید که شما باید سرمایه خود را در محلی بکار بگیرد که از آن شناخت کامل دارید. همیشه بررسی کنید که چقدر سرمایه صرف می کنید، چقدر ریسک می کنید و در نهایت به چه میزان سود کسب خواهید کرد.

برای مثال برای سرمایه گذاری در سوییس یا اتریش شرکت ها و فروشگاه های زنجیره ای و همچنین خرید ملک به دلیل ریسک پایینی که در آن وجود دارد و عملا ورشکستگی در آن ها بی معنی است، مناسب به نظر می رسد. کیفیت زندگی در اتریش و سوییس بسیار نزدیک به یکدیگر است اما هزینه های زندگی در اتریش نسبت به سوییس پایین تر است اما در طرف دیگر با سرمایه گذاری در سوییس سود بیشتر برای شما حاصل خواهد شد زیرا امروزه سوییس نه تنها یک کشور بلکه یک برند می باشد و هزینه های آن منحصر به فرد است.

جمع بندی کلی در باب سرمایه گذاری در خارج از ایران

با توجه به گفته های بالا شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در خارج از ایران مهیا است و اگر شما تحت مشاور صحیح قرار بگیرد قطعا نتایج خوبی برای شما حاصل خواهد شد.سرمایه گذاری در برندهای محبوب مک دونالد، برگر کینگ و همچنین زمینه های خرید ملک با سود بسیار خوبی همراه بوده است. با توجه به پشتوانه ای که به واسطه نام بسیار محبوب این برندها وجود دارد عملا احتمال خطر ورشکستگی به صفر می رسد.
همچنین آن دسته از عزیزانی که دارای سرمایه زیاد هستند می توانند برای سرمایه گذاری در خارج از ایران از طریق بخش توریسم و احداث هتل اقدام کنند که در کشورهای مانند اتریش و سوییس بسیار استثنایی به نظر می رسد. البته ایده مناسب در این زمینه این است که شما از روش های خود حمایتی ، قرمز سفید قرمز و سرمایه گذاری در کشورهای مالتا و پرتغال برای اخذ اقامت استفاده کرده و بعد سرمایه اصلی خود را برای کشورهای که سود سرمایه گذاری در آن ها استثنایی است بکار بگیرید.

منبع:www.legalmalekpour.com

همین الان

تور خودتو بساز