هتل ماس ماوی آنتالیا
هتل ماس ماوی در میان جنگلهای کاج در منطقه بلک شهر آنتالیا واقع شده است.که متشکل از ساختمان اصلی و ویلا می باشد.این هتل لوکس و زیبا در اواخر سال 2017 بازسازی شده است و با بالاترین قدرت و بهترین امکانات، پذیرای مسافران از تمام نقاط اروپایی و آسیایی می باشد.سرویس دهی هتل ماس ماوی بصورت UALL می باشد.

جزئیات هتل ماس ماوی آنتالیا

ویلا

هتل ماس ماوی دارای اتاق های بزرگ و ویلا و استخر و رستورانهای مختلف با شرایط عالی می باشد.ویلای این هتل لوکس مجهز به استخر اختصاصی می باشد ، به گونه ای که از بالکن میشود داخل استخر شیرجه زد و لحظات پر هیجان و رویایی را برای یک سفر بینظیر رقم زد.

استخر

این هتل دارای استخرهای روباز متفاوت برای تمام مراحل سنی از کودکان تا بزرگسالان می باشد.و همچنین در این هتل همه سوئیتها دارای استخر خصوصی روباز بوده ، و دارای انیماسون اکتیو کنار استخر می باشد.

برنامه های شاد

با اقامت در این هتل لاکچری بی شک لحظات ناب و بینظیری را تجربه خواهید کرد.زیرا در این هتل برنامه های شاد و سرشار از انرژی و بصورت زنده برای تمام سنین ، از کودک تا بزرگسال هر روزه برقرار است.و لحظات به یادماندنی تری را برای اقامتگران رقم میزند.

رستوران چینی در ماس ماوی

این هتل علاوه بر رستوران عادی دارای رستوران چینی در کنار ساحل زیبای بلک با کل دیزاین چینی برقرار است.کل طرحی داخلی به همراه مزها و دکوراسیون و غذاها و نوشیدنیها و یا بصورت خلاصه تر صفر تا صد این رستوران به سبک چینی می باشد. به گونه ای که وقتی وارد این رستوران می شوید احساس می کنید که وارد رستورانی واقع در چین شده اید.
پیشنهاد آتاگشت اینست که سفر به این هتل زیبا و لاکچری را به هیچ وجه از دست ندهید و حتی برای یکبار هم که شده اقامت در این هتل لوکس را تجربه کنید و از امکانات و شرایط استثنایی آن بهره مند شوید
منبع:آتاگشت ایرانیان

همین الان

تور خودتو بساز