بهترین رویدادها و فستیوال های دنیا در سال 2018
اگر علاقه مند به فستیوال های جهانی هستید جشنواره ها و رویداد های هیجان انگیز سال 2018 را از دست ندهید، در این مقاله هیجان انگیزترین فستیوال ها و رویداد های جهان را معرفی می کنیم .با آتا گشت همراه باشید

جزئیات بهترین رویدادها و فستیوال های دنیا در سال 2018

Winter X Games، کلرادو، ایالات متحده آمریکا

این رویداد شگفت انگیز ورزشی در سال 1997 در ایالات متحده آمریکا آغاز شد. فستیوال X Winter از 28 تا 28 ژانویه برگزار می شود و در آن برترین ورزشکاران مسابقات زمستانی شرکت می کنند. البته تمامی رقابت ها بصورت آزاد و رایگان انجام می شود.

Wakakusa Yamayaki در نرا در ژاپن

در ژانویه هر سال در ژاپن نمایش آتش بازی برگزار می شود که تپه های شعله ور که ظاهر شگفت انگیز و فوق العاده ای دارد و جذابیت آن این است که در هر گوشه شهر Wakakusa دیه می شود.

کارناوال در ریودوژانیرو، برزیل

کارناوال باور نکردنی ریودوژانیرو از 9 تا 14 فوریه برگزار می شود که ایم کاروناوال در نوع خود بزرگ ترین در جهان است، در این کارناوال دو میلیون نفر در خیابان های ریو هستند.

بازی‌های المپیک زمستانی در PyeongChang، کره جنوبی

یکی از مهم ترین رویداد ها بازی های المپیک زمستانی کره جنوبی است که طرفداران و بهترین ورزشکاران ورزش های زمستانی را به دو هم جمع می کند، این رویداد هیجان انگیز از 9 تا 25 فوریه برگزار می شود.و بعد از آن نیز پارالمپیک نیز در همان مکان برگزار می شود.

هولی در بمبئی، دهلی در هند

فستیوال بزرگ پر از رنگ و هیجان در دوم مارس هر سال در هند برگزار می شود ، در فستیوال پریدن در پودرهای رناگرنگ و بازی، رقصیدن ، خوردن غذاهای هندی ، نمایش و … انجام می شود.

روز St Patrick’s در دوبلین، ایرلند، نیویورک و آمریکا

در تاریخ 17 مارس روز سنت پاتریک جشن گرفته می شود و بخش جدایی ناپذیر از سنت ایرلندی در واقع است.شهر پر از هیجان و تزئینات سبز و بوی نان سنتی با کشمش که فضای غیر معمولی ایجاد می کند.

Snowbombing در Mayrhofen، اتریش

در ما آوریل در میر هوفین اتریش بزرگ ترین جشنواره برف ،موسیقی و ورزش های زمستانی برگزار می شود مسابقات اسنوبوردی و ترکیب آن با موسیقی یک فرصت منحصر به فرد و هیجان انگیزی را ایجاد می کند.

جام جهانی 2018 در روسیه

جام جهانی 2018 در تاریخ 14 ژوئن تا 15 ژولای در روسیه برگزار می شود که علاقه مندان فوتبال را از سراسر جهان به این کشور می کشاند این رویداد بزرگ ورزشی با حضور 32 کشور در 11 شهر کشور روسیه انجام می شود.

فستیوال ادینبورگ در اسکاتلند

علاقه مندان به موسیقی، تئاتر ، فیلم کمدی و…. در انتظار رویداد بزرگ ادینبورک در تاریخ 3 تا 27 اوت هستند.این جشنواره جهانی هنر هر ساله هنرمندان زیادی را از کشور های مختلف به این کشور می کشاند.

دیوالی در بمبئی، هند

رویداد سحر آمیز نوردیوالی در تاریخ 6 تا 10 نوامبر در بمبئی هند برگزار می شود که فضای شگف انگیز و رفتار های عاشقانه مثل تبادل کادو یا روشن کردن فانوس را ترکیب می کند.

Dia de Los Muertos در مکزیک

از 31 اکتبر تا 2 نوامبر جشن سنتی مرده ها در مکزیک با نمایش های رنگارنگ ،آداب و رسوم غیر معمول با موضوعیت مرگ برگزار می شود. البته این رویداد شباهت زیادی به کارناوال ریو دارد.

Krampusnacht در تيرول، اتريش

این رویداد در 5 دسامبر و بر اساس داستان کرمپوس افسانه‌ای، نیمه بز، نیمه شیطان است که کودکان شیطان را ترور می‌کند. خز، شاخ و چهره ترسناک آن را تبدیل به نوعی ضد سانتا کلاوس (بابا نوئل) می‌کند، برگزار می شود.

منبع : https://jetlookup.com

همین الان

تور خودتو بساز