جزایر قناری، بهشتی وصف ناپذیر
سفر به جزایر قناری بی شک آرزوی همه ماست.جزیره ای که سفر به آن بهشتی بی بدیل را برای شما وصف خواهد کرد.بهشتی وصف ناپذیر که زبان از وصف آن عاجز می ماند.جزایرقناری نزدیک به ساحل مراکش بوده و یکی از 17منطقه خود مختار و زیبای اسپانیاست که پایتخت آن لاس پالماس می باشد.این جزیره ترکیبی از هفت جزیره در اقیانوس اطلس می باشد.برای آشنایی با این بهشت زیبا با آتاگشت همراه باشید.

جزئیات جزایر قناری، بهشتی وصف ناپذیر

آب و هوای جزایر قناری

آب و هوای جزایر قناری در بیشتر سال تقریبا یکسان و بهاری می باشد.تابستان ها دمای هوا به زحمت به ۲۴-۲۵ درجه ی سانتی گراد می رسد و زمستان ها حدودا ۷-۸ درجه خنک تر می شود.راحت ترین و البته مناسبترین راه برای سفر به این جزیره هواپیما است.

دین رایج در جزایر قناری

لازم به ذکر است که این جزیره زیبا سالانه پذیرای بیش از پنج میلیون گردشگر است.دین اکثر مردم این جزیره مسیحی (کاتولیک) است.همچنین سایر ادیان شامل اسلام، پروتستان،مسیحیان ،بودیسم آیین هندو، ادیان چینی، بهائی و یهودیت نیز در اقلیت هستند.

پارک ملی تیده در جزایر قناری

از میان تمام جاهای دیدنی جزایر قناری ،بی شک تماشای پارک ملی تیده خالی از لطف نخواهد بود و اوج عظمت بی انتهای الهی را با کوه آتشفشانی فعال تیده نظاره گر خواهید بود.آتشفشانی با مناظری شگفت انگیز و بینظیر،با سنگهای عجیب و باورنکردنی که یه خاطره فراموش ناشدنی را در ذهن شما تداعی خواهد کرد.

ساحل شگفت انگیز لاس کانتراس

همیشه وقتی سخن از جزیره می شود ذهنمان ناخودآگاه به سمت ساحل و دریا سوق می یابد و رویا پردازی هایی که در این ساحل زیبا به واقعیت مبدل می شوند.ساحلی بینظیر با ماسه هایی طلایی رنگ و آبی صاف و درخشان با آفتابی دلنشین که تداعی گر بهشت روی زمین است.

دهکده‌ی ماسکا در جزایر قناری

ماسکا دهکده ای کوچک و کوهستانی برای یک پیاده روی بکر و خاطره انگیز در طبیعت زیبای جزایر قناری می باشد.طبیعتی که یکی از محبوبترین مناطق گردشگری در سفر به این جزیره زیبا می باشد.پس اگر به جزایر قناری سفر کردید ،دهکده ی ماسکا را در برنامه سفر خود قرار دهید.
منبع:آتاگشت ایرانیان

همین الان

تور خودتو بساز